SPALOVACE TUKOV

Spaľovače tukov     

ACEFILL S.R.O. Fytostevin 50g Dr.Popov

ACEFILL S.R.O. Fytostevin 50g Dr.Popov e-shop >>

Umelé sladidlo vhodné najmä pre diabetiky.Toto umelé sladidlo ale nespôsobuje zvýšenie cukrov v krvi, rovnako ako neukladá tuky v tele. Preto je vhodné pri redukčných diétach... overený nákup >>Natural Medicaments Green Coffee Tea 90 kapslí

Natural Medicaments Green Coffee Tea 90 kapslí e-shop >>

Green Coffee Tea obsahuje extrakty z nepraženej zelenej kávy a nefermentovaného zeleného čaju... overený nákup >>Survival L-Carnitin + Chrom Cardio Natural s príchuťou višne 500 ml

Survival L-Carnitin + Chrom Cardio Natural s príchuťou višne 500 ml e-shop >>

L-karnitín + Chróm Cardio Natural je nový prípravok s obsahom vyhľadávaného l-karnitínu, ďalej potom s chrómom a dôležitými vitamínmi B5 a B6. Prednosťou produktu, ktorý je zákazníkm.. overený nákup >>Survival L-Carnitin + HCA Thermo slim Natural s príchuťou citrónu 500 ml

Survival L-Carnitin + HCA Thermo slim Natural s príchuťou citrónu 500 ml e-shop >>

L-Carnitin + HCA Thermo Slim Natural je nový prípravok s obsahom obľúbeného l-karnitínu, ďalej potom s radom ďalších látok, ktoré sú často vyhľadávané v redukčných diétach. Medzi n.. overený nákup >>Survival L-Carnitin Fitness Natural s príchuťou pomaranča 500 ml

Survival L-Carnitin Fitness Natural s príchuťou pomaranča 500 ml e-shop >>

L-karnitín Fitness Natural je novou verziou obľúbeného suplementu s obsahom l-karnitínu, látky, ktorá je vyhľadávaným doplnkom v redukčných diétach. L-karnitín Fitness Natural navyše ob.. overený nákup >>Survival Synephrine Inulín Liquid Natural s príchuťou ružového grepu 500 ml

Survival Synephrine Inulín Liquid Natural s príchuťou ružového grepu 500 ml e-shop >>

Synephrine Inulín Liquid Natural je novou verziou obľúbeného suplementu, ktorý je s obľubou vyhľadávaný v redukčných diétach. Obsahuje čisto prírodné vlákninu inulín, ďalej potom L-k.. overený nákup >>Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob

Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob e-shop >>

Lecitín normalizuje činnosť srdca a obehového systému, prispieva k normálnej činnosti mozgových funkcií. Má antioxidačný účinok. Lecitín priaznivo pôsobí na celý organizmus. Obsahuje.. overený nákup >>Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí

Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí e-shop >>

FitMe Slim & Sun urýchľuje a zintenzívňuje opálenie pokožky. Formuje a spevňuje postavu. Pôsobí antioxidačne. Zlepšuje kvalitu kože a fyzickú kondíciu. Skratkou CLA je označovan.. overený nákup >>Carni Complex - Scitec Nutrition bez príchute 60 tbl.

Carni Complex - Scitec Nutrition bez príchute 60 tbl. e-shop >>

Carni Complex obsahuje spolu dve najpopulárnejšie formy L-karnitínu, a to až v 1200 mg veľkých kapsuliach! Už jediná kapsula poskytuje 1000 mg L-karnitínu, L-tartrátu a takisto acetyl L-karnitín (ACL), ktorý je obsiahnutý v acetylovej verzii a má mierne odlišné vlastnosti.DávkovanieOdporúča sa užívať 1 kapsulu 60 minút pre tréningom. V prípade potreby je možné užiť aj .. zistiť viac >>Mega Carni-X - Scitec Nutrition bez príchute 60 tbl.

Mega Carni-X - Scitec Nutrition bez príchute 60 tbl. e-shop >>

MEGA CARNI-X - Scitec Nutrition: L-karnitínový systém pre odbúravanie tuku.Výhody: urýchľuje odbúravanie tuku!pomáha pri diéte!má energizujúce účinky!zvyšuje výkonnost!podporuje regeneráciu!zlepšuje prekrvenie!znižuje hladinu cholesterolu v krvi!podporuje činnost srdca a mozgu!L-Carnitin je látkou podobnou aminokyselinám, má dôležitú úlohu pri odbúravaní tuku a produk.. zistiť viac >>Green Coffe Complex - Scitec Nutrition bez príchute 90 tbl.

Green Coffe Complex - Scitec Nutrition bez príchute 90 tbl. e-shop >>

Green Coffee Complex je vynikajúca kombinácia 6 účinných látok, ktorého podstatnou zložkou sú výťažky zelenej kávy. Tieto výťažky obsahujú polyfenoly, katechíny a okrem mnohých iných aj epigalokatechín galát (EGCG). Všetci veľmi dobre poznáme účinky kofeínu, ktoré tak obľubujeme – vrátane mentálnej bdelosti, pochádzajúce zo „zelených“ výťažkov, prípadne.. zistiť viac >>ReStyle (REFORM™) - Scitec Nutrition 120 tbl.

ReStyle (REFORM™) - Scitec Nutrition 120 tbl. e-shop >>

ReStyle má jedinečné zloženiea pomôže zmeniť vaše telo! Diéta a tréning nie sú vždy zárukou úspechu. Aj napriek obrovskému úsiliu organizmus spomaľuje proces látkovej výmeny, takto sa snaží kompenzovať obmedzený príjem kalórií. Všetky účinné látky výrobku majú špecifické mechanizmy pôsobenia, ich kombinácia však umožňuje mnohostranný útok na zostatkové tu.. zistiť viac >>Thermo X - Scitec Nutrition 100 tbl.

Thermo X - Scitec Nutrition 100 tbl. e-shop >>

Thermo X je formula bez obsahu efedrínu a synefrínu, s nízkym obsahom kofeínu – komplex pre stimuláciu telesného tuku a telesnej hmotnosti.Thermo X formula obsahuje viacero zložiek: Kyselina hydroxicitrónová (HCA), ktorá prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, telesného tuku a pocitu hladu Tyrozín je dôležitá neesenciálna aminokyselina, ktorá sa nachádza v.. zistiť viac >>CARNITINE 100 000-Nutrend Pomaranč 1000 ml.

CARNITINE 100 000-Nutrend Pomaranč 1000 ml. e-shop >>

Ako čerešnička na torte tento karnitínový doplnok zastrešuje portfólio radu POWER ACTIVE. Chýbalo len málo k dokonalosti a teraz stojíme tvárou v tvár tomuto karnitínovému velikánovi. Vyskúšajte neobvyklý CARNITINE 100 000, ktorého vysoká účinnosť ide ruka v ruke s výbornou chuťou. Obohatené o vitamín B5, B6, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.C.. zistiť viac >>Lipo-6 Black - Nutrex 120 tbl.

Lipo-6 Black - Nutrex 120 tbl. e-shop >>

LIPO-6 Black sa skladá z takých zložiek, ktoré odbúravajú tuk v tele veľmi rýchlo, je efektívny a výkonný! Nutrex Lipo-6 Black podporuje spaľovanie tukov na novej extrémnej a maximálnej úrovni! Je neporovnateľný s inými spaľovačmi tukov! LIPO-6 Black je jedným z najsilneších a najúčinnejších spaľovačov tukov, aký táto planéta ešte nikdy nepoznala! V laboratóri.. zistiť viac >>Xtreme Zero Fat - Self OmniNutrition 50 tbl.

Xtreme Zero Fat - Self OmniNutrition 50 tbl. e-shop >>

K úbytku váhy je potrebné zredukovať príjem kalórií a zároveň zvýšiť ich spotrebu. Zero Fat vám pomôže s oboma fázami. Znižuje chuť do jedla a zároveň zvyšuje spotrebu kalórií. Zloženie produktu Vám dodáva extra energiu a sústredenie počas tréningu, ale aj v každodennom živote . Užívajte 1-2 kapsuly hodinu pred tréningomPrednosti produktu : Silný spaľovač tukov.. zistiť viac >>CortiCut - Self OmniNutrition 120 tbl.

CortiCut - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Zmes proti stresuZnižuje produkciu kortizoluZabraňuje odbúravaniu svalovInovatívny doplnok výživy, ktorý normalizuje stres v tele. Kortizol je stresový hormón, ktorý okrem iného odbúrava svalovú hmotu a používa ju ako zdroj energie. Je žiaduce udržiavať úroveň tohto hormónu na nízkej úrovni kvôli dobrej imunite a celkovému zdraviu. Tento doplnok redukuje negatívne účink.. zistiť viac >>Ripped Burn - Self OmniNutrition 120 tbl.

Ripped Burn - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Spaľovač tukov obsahujúci 15 zložiekZnižuje chuť do jedlaSpaľuje kalórieInovatívny produkt, ktorý pomáha odstraňovať nežiaduci tuk. Obsahuje zložky najvyššej kvality, ktoré spolu s diétou a tréningom zaručujú výrazný úbytok telesného tuku. Nespotrebováva energiu zo svalov. Efektívny doplnok rýchlim účinkom v kapsľovej forme. Nutričné hodnoty .. zistiť viac >>Waterloss - Self OmniNutrition 120 tbl.

Waterloss - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Spaľuje kalórieOdstraňuje nadbytok tekutín z telaMá vlastnosti spaľovača tukovSú chvíle, kedy je potrebné zbaviť sa nežiaducich tekutín v tele, napr. pred vážením športovcov, ktorí súťažia v športoch, kde sú váhové kategórie, alebo u kulturistov, ktorí chcú predviesť vyrysované svaly. Produkt obsahuje 6 rôznych zložiek, ktoré podporujú v tele funkciu detoxikácie .. zistiť viac >>Raspberry Fit N Fast - Self OmniNutrition 120 tbl.

Raspberry Fit N Fast - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Prelomový spaľovač tukovZlepšuje náladuExtra silné zloženieČi sa hýbete, alebo nie, zloženie tohto doplnku spaľuje kalórie. Zohrieva telo, dokonca aj v spánku a takto dochádza k spaľovaniu kalórii. Zaručuje, že tuk sa dostane do mitochondrií a premení sa na teplo. Ak sa teplota tela zvýši o jeden stupeň, telo spáli o 15% kalórií viac.Nutričné hodnotyna dávku (2 kapsuly.. zistiť viac >>Green Coffee - Self OmniNutrition 120 tbl.

Green Coffee - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Stimuluje telo bez pomoci kofeínuSpaľovač tukovAntioxidačné vlastnostiExtrakt z nepražených zŕn zelenej kávy sa v poslednej dobe teší veľkej mediálnej pozornosti a to kvôli efektívnemu účinku pri snahe dosiahnuť stratu hmotnosti. Obsah zelenej kávy vás nabudí, zrejme aj vďaka podielu kyseliny chlorogénovej. Neobsahuje kofeín a preto je vhodný aj pre ľudí citlivých na ko.. zistiť viac >>Carnitin - Self OmniNutrition 120 tbl.

Carnitin - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Zvyšuje objem spaľovania tukovAntioxidantPodpora kostí a srdcaKarnitín je limitujúcim faktorom, ktorý určuje, koľko tuku Vaše telo môže spáliť. Bez karnitínu nebudete úplne strácať tuk. Jeho úlohou je prepraviť tuk do mitochondrií a tak vytvoriť energiu a teplo. Za normálnych okolností si môže telo produkovať karnitín prirodzenou cestou, ale ak budete tvrdo trénovať a .. zistiť viac >>A.L.C - Self OmniNutrition 120 tbl.

A.L.C - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Zvyšuje objem spaľovania tukovProspieva celkovému zdraviuACTS ako silný antioxidantKarnitín neslúži len ako spaľovač tukov, ale taktiež zlepšuje pamäť a koncentráciu. Táto forma karnitínu napomáha rôznym rastovým faktorom, tým že pôsobí proti zníženiu pohlavných hormónov. Prirodzená hladina karnitínu klesá vekom, ale aj počas prísnej diéty a intenzívnych tréningo.. zistiť viac >>Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition 300 tbl.

Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition 300 tbl. e-shop >>

Zvyšuje objem spaľovania tukovZvyšuje aeróbnu schopnosť a vytrvalosťEnergia počas nízko sacharidovej diétyPyruvát poskytuje rovnaký typ energie ako sacharidy, ale bez zvýšenia hladiny cukru v krvi. Umožní vám získať energiu a tvrdo trénovať bez toho, aby bolo obmedzené spaľovanie tukov. Týmto spôsobom pyruvát pomáha k zvýšeniu celkového spaľovania tukov. Kalcium pyruv.. zistiť viac >>Active Body Trim CLA - Self OmniNutrition 120 tbl.

Active Body Trim CLA - Self OmniNutrition 120 tbl. e-shop >>

Zvyšuje produkciu teplaZrýchľuje metabolizmusZvýrazňuje definíciu svalstvaKonjugovaná kyselina linolová je špeciálna mastná kyselina, ktorá sa spaľuje v tele a tým zvyšuje produkciu tepla a celkové spaľovanie kalórií. Extra spálené kalórie sú prevzaté výhradne z telesného tuku, čo vám pomôže znížiť percento tuku. Vďaka tejto vlastnosti je CLA veľkým prínosom pr.. zistiť viac >>ALC - Scitec Nutrition 60 kaps

ALC - Scitec Nutrition 60 kaps eshop >>

ALC-Acetyl L-Carnitin - Scitec Nutrition: Špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu... Info o produkte >>11 Zadarmo: Tyrosine od Best Nutrition 120 kaps.   120 kaps.

11 Zadarmo: Tyrosine od Best Nutrition 120 kaps. 120 kaps. eshop >>

Tyrosine od Best Nutrition napomáha udržovať koncentráciu pri fyzickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu... Info o produkte >>11 Zadarmo: Tyrosine od Best Nutrition 250 kaps.  250 kaps.

11 Zadarmo: Tyrosine od Best Nutrition 250 kaps. 250 kaps. eshop >>

Tyrosine od Best Nutrition napomáha udržovať koncentráciu pri fyzickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu... Info o produkte >>ALC od Self OmniNutrition 120 kaps.

ALC od Self OmniNutrition 120 kaps. eshop >>

Karnitín zlepšuje pamäť a koncentráciu, takže neslúži len ako spaľovač tukov... Info o produkte >>11 Zadarmo: Chitosan 1000 od Best Nutrition 120 tbl.  120 tbl.

11 Zadarmo: Chitosan 1000 od Best Nutrition 120 tbl. 120 tbl. eshop >>

Chitosan od Best Nutrition predstavuje polysacharid získavaný zo schránok kôrovcov, ktorý účinne znižuje cholesterol v krvi... Info o produkte >>Active Body Trim CLA od Self OmniNutrition 120 kaps.

Active Body Trim CLA od Self OmniNutrition 120 kaps. eshop >>

Konjugovaná kyselina linolová sa spaľuje v tele a tým zvyšuje produkciu tepla a celkové spaľovanie kalórií... Info o produkte >>CLA - Czech Virus 60 softgels

CLA - Czech Virus 60 softgels eshop >>

Mastná kyselina využívaná športovcami pri redukčnej diéte a v rysovacej fáze... Info o produkte >>CLA - Scitec Nutrition 60 kaps

CLA - Scitec Nutrition 60 kaps eshop >>

CLA - Scitec Nutrition: Prípravok na spaľovanie tukov a zvýšenie svalovej hmoty... Info o produkte >>CLA 1000 mg - GymBeam 90 kaps.

CLA 1000 mg - GymBeam 90 kaps. eshop >>

Podporuje likvidovať tukové zásoby a súčasne podporuje tvorbu a rast svalovej hmoty... Info o produkte >>CLA 80 od Muscle Mode 100 g Neutrál

CLA 80 od Muscle Mode 100 g Neutrál eshop >>

CLA 80% - (konjugovaná kyselina linolová) unikátna mastná kyselina, u ktorej je klinicky preukázané, že znižuje telesný tuk, zvyšuje svalovú hmotu a podporuje celkové zdravie... Info o produkte >>CLA 80 od Muscle Mode 250 g Neutrál

CLA 80 od Muscle Mode 250 g Neutrál eshop >>

CLA 80% - (konjugovaná kyselina linolová) unikátna mastná kyselina, u ktorej je klinicky preukázané, že znižuje telesný tuk, zvyšuje svalovú hmotu a podporuje celkové zdravie... Info o produkte >>CLA Capsules - Weider 120 kaps.

CLA Capsules - Weider 120 kaps. eshop >>

CLA Capsules od firmy Weider pomáhajú odbúrať tuk a zároveň chránia svalovú hmotu... Info o produkte >>CLA Core - Muscle Pharm 90 kaps.

CLA Core - Muscle Pharm 90 kaps. eshop >>

CLA Core - Muscle Pharm: REDUCE FAT WITHOUT reducing MUSCLE! Spáľ tuk pri súčasnom uchovaní svalovej hmoty!.. Info o produkte >>CLA Lipo6 - Nutrex 45 softgels

CLA Lipo6 - Nutrex 45 softgels eshop >>

CLA Lipo6 Obsahuje vysokokoncentrovanú formu prirodzene sa vyskytujúcej konjugovanej kyseliny linolovej (CLA)... Info o produkte >>


Spaľovače tukov      CLA      Diuretiká      HCA      Komplexné spaľovače      L-karnitín      Lecitín      Spaľovače tukov      Spaľovače tuku pre ženy      Synefrín     
2018 Lacné vône pre mužov a ženy, Armani, Adidas, Avon, Beyonce, Beckham, Diesel, Ferrari, Guess, Gucci. Parfémy, voňavky, feromóny, kozmetika. Contacts